☀ V červenci možnost tvorby obsahu v rámci ČR  – pro více informací mi napište ZDE.☀

PORTFOLIO: Tvorba obsahu pro sociální sítě

V rámci mé nabídky se specializuji především na tvorbu a úpravu fotografií, reels a UGC obsahu pro sociální sítě. 

Zaměřuji se na fotografování a natáčení na cestách, což mi umožňuje nabídnout unikátní a autentický obsah pro vaše sítě. Hodně času trávím zejména v Portugalsku, což mi dává jedinečnou příležitost zachytit kouzlo tohoto místa a nabídnout tak specifický obsah pro vaši značku z tohoto prostředí. 

V mém portfoliu najdete:

 

Produkty

Jsou mi blízké především lokální a udržitelné značky a produkty s přírodním složením. Předchozí projekty zahrnují například spolupráci s Maravilla Jewellery, Korki, An.ywhere a Lott Store.

Video i se zvukem najdete ZDE.

Video i se zvukem najdete ZDE.

Video i se zvukem najdete ZDE.

Reference

Ráda bych Lucii poděkovala a vyjádřila maximální spokojenost s její prací! Pro můj eshop Korki.cz natáčela reels a nafotila produkty v Portugalsku. Její profesionální přístup a kreativní schopnosti výrazně přispěly ke zvýšení dosahu na firemním Instagramu. Ve tvoření obsahu měla volnou ruku. Videa byla kvalitně zpracovaná a vlastně i předčila mé očekávání. Spolupráce s Lucií byla nejen efektivní, ale také velmi příjemná 🙂. Můžu ji vřele doporučit každému, kdo hledá spolehlivého a talentovaného tvůrce obsahu. Lenka za korki.cz
Luci mi poslala několik fotek, produktové video, mluvené reel, reel s titulky a dokonce tipy na hudbu, která by se do videí hodila. Přiložila mi i foto návod, kdybych náhodou tápala. Lucku opravdu doporučuji. Je velmi sympatická a profesionální a moc ráda ji do budoucna oslovím.
S Luckou byla snadná a jasná domluva. Dostala volnou ruku a naprosto splnila naše očekávání na téma cestování+produkt. Fotky jsou naprosto originální a já se moc těším, až Lucka zase někam pojede, abychom mohly vymyslet další spolupráci.
Lucku musím moc doporučit, je to profesionálka 🤍 z Portugalska mi přivezla krásné upravené fotky mých náušnic, stejně tak i videa (dokonce už sestříhaná a jen přípravená k nasdílení s hudbou). Má smysl pro detail a vaše produkty vám krásně nafotí 🤩 moc doporučuji její služby a děkuji za krásnou spolupráci 🫶🏼

Služby

Nejraději tvořím obsah na cestách – např. ve spolupráci s ubytovacími zařízeními a zážitkovými agenturami. Spolupracovala jsem například s Kayak Tours Malta a ubytováním Statek u Šafářů.

 

Video i se zvukem najdete ZDE.

Video i se zvukem najdete ZDE.

Video i se zvukem najdete ZDE.

Měl jsem to potěšení pracovat s Lucií Tomášovou během její první praktické stáže v oblasti sociálních sítí, které se zůčastnila v Kayak Tours Malta v létě 2022. Lucie během svých 3+ měsíců trvání stáže prokázala mimo jiné výjimečné dovednosti, kreativitu, spolehlivost a pořádnost. V této době expanze byla opravdu neocenitelným přínosem pro naši malou firmu. Poté, co jsem společnně probrali obecný směr, kterým chci své podnikání ubírat, prokázala Lucie důslednou schopnost navrhovat a rozvíjet své vlastní nápady, které dokázala rozvinout od koncepční až po realizační fázi s minimálními zásahy z mé strany.

Mezi její povinnosti patřilo mimo jiné úprava fotografií, které společně s mým týmem pořizovali během prohlídek, natáčení a úprava reels, vytváření grafiky pro příspěvky na sociálních sítích a audit našeho profilu na Instagramu. Rozhodně se těším na další spolupráci s Lucií někdy v budoucnu.

I have had the pleasure to work with Ms Lucie Tomasova during her first practical exercise as a Social Media intern at Kayak Tours Malta in Summer 2022. Lucie has demonstrated nothing short of exceptional skills, creativity, reliability, orderliness amongst others thorough her 3+ months' experience. She really was an invaluable asset during this time of expansion for our small business. After discussing with her the general direction that I want to take the business, Lucie showed a consistent ability to develop and suggest her own ideas that she was able to develop from conceptual, up to execution stages, with minimal intervention from my side.
 
Her duties included editing photos she, and the team would capture during the tours, shooting and editing reels, creating graphics for social media posts and auditing our Instagram profile, amongst other tasks. I definitely look forward to collaborating with Lucie again some time in the future. 
 

Tvorba příspěvků pro sociální sítě

Tvořila jsem příspěvky např. pro Instagram Kayak Tours Malta a FB skupinu kouče zdraví Lukáše Gondka.

Pokud existuje něco jako grafická či asistenční empatie, Lucka je její mistryní. Každému, s kým jsem spolupracoval před Luckou, jsem musel do nekonečna vysvětlovat, jak to má vypadat. Někdy mi připadalo, že by mě stálo méně času, kdybych si to udělal sám. S Luckou je to ale úplně jiná liga. Lucce řeknu jen k čemu to má sloužit, a ona to vymyslí a udělá lépe, než bych si sám dokázal představit. Po transformaci, kterou grafika prošla od doby, co spolupracuji s Luckou, vidím, že moje původní grafika vypadala jako když pejsek s kočičkou pekli dort, a to jsem si myslel, že na to mám cit... Nechat se Luckou zasvětit do světa grafiky a ušetřit si tak stovky hodin pokusů a omylů mi připadá jako nejlepší investice každého podnikatele, který chce růst v online světě.

Tvorba a střih delších videí a reels

Cestování

Podívejte se na rozdíl fotografií před úpravou (vlevo) a po úpravě (vpravo):

chyť a posuň
chyť a posuň

Architektura

Moderní i historická pražská architektura v sadě 10 fotografií. Znáte všechna tato místa? Fotografie s možností zakoupení jejich digitálních kopií si můžete prohlédnout přes tlačítko níže:

Architektura

Moderní i historická pražská architektura v sadě 10 fotografií. Znáte všechna tato místa? Fotografie s možností zakoupení jejich digitálních kopií si můžete prohlédnout přes tlačítko níže:

Máte zájem o spolupráci?

Napište mi na info@lucietomasova.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře

Kontaktovat mě můžete také přes WhatsApp: +420 774 982 025.

Podívejte se, na kdy plánuji dovolenou.

Budu se těšit na vaši zprávu. 🙂