Co o mně říkají moji klienti...

Pokud existuje něco jako grafická či asistenční empatie, Lucka je její mistryní. Každému, s kým jsem spolupracoval před Luckou, jsem musel do nekonečna vysvětlovat, jak to má vypadat. Někdy mi připadalo, že by mě stálo méně času, kdybych si to udělal sám. S Luckou je to ale úplně jiná liga. Lucce řeknu jen k čemu to má sloužit, a ona to vymyslí a udělá lépe, než bych si sám dokázal představit. Po transformaci, kterou grafika prošla od doby, co spolupracuji s Luckou, vidím, že moje původní grafika vypadala jako když pejsek s kočičkou pekli dort, a to jsem si myslel, že na to mám cit... Nechat se Luckou zasvětit do světa grafiky a ušetřit si tak stovky hodin pokusů a omylů mi připadá jako nejlepší investice každého podnikatele, který chce růst v online světě.
Jsem celý život PC a technický antitalent, navíc sociálních sítí asociál. 😁 Ovšem moje nabízené služby se potřebují nějak dostat do světa a to mě přinutilo zajímat se o tvorbu letáčků a jejich propagaci na sociální sítě. Lucku a její online kurz o Canvě mi seslalo samo nebe, je trpělivá a dokázala vysvětlit a navést mě na tvorbu všeho, co potřebuji tak, že jsem to opravdu pochopila a s chutí se po školení pustila do svého historicky prvního letáčku. Lucku doporučuji pro její trpělivost a profesionalitu. 🙏 Lara
Lucku jsem oslovila pro tvorbu grafických templatů pro komunikaci na online platformách. Online jsme si zavolaly, řekly jsme si představy a během krátké doby jsem dostala několik variant k náhledu, ze kterých jsem si jednu vybrala a tuto variantu pak Lucka finálně dopracovala. Spolupráce byla rychlá, příjemná a s výsledkem jsem velmi spokojená. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Měl jsem to potěšení pracovat s Lucií Tomášovou během její první praktické stáže v oblasti sociálních sítí, které se zůčastnila v Kayak Tours Malta v létě 2022. Lucie během svých 3+ měsíců trvání stáže prokázala mimo jiné výjimečné dovednosti, kreativitu, spolehlivost a pořádnost. V této době expanze byla opravdu neocenitelným přínosem pro naši malou firmu. Poté, co jsem společnně probrali obecný směr, kterým chci své podnikání ubírat, prokázala Lucie důslednou schopnost navrhovat a rozvíjet své vlastní nápady, které dokázala rozvinout od koncepční až po realizační fázi s minimálními zásahy z mé strany.

Mezi její povinnosti patřilo mimo jiné úprava fotografií, které společně s mým týmem pořizovali během prohlídek, natáčení a úprava reels, vytváření grafiky pro příspěvky na sociálních sítích a audit našeho profilu na Instagramu. Rozhodně se těším na další spolupráci s Lucií někdy v budoucnu.

I have had the pleasure to work with Ms Lucie Tomasova during her first practical exercise as a Social Media intern at Kayak Tours Malta in Summer 2022. Lucie has demonstrated nothing short of exceptional skills, creativity, reliability, orderliness amongst others thorough her 3+ months' experience. She really was an invaluable asset during this time of expansion for our small business. After discussing with her the general direction that I want to take the business, Lucie showed a consistent ability to develop and suggest her own ideas that she was able to develop from conceptual, up to execution stages, with minimal intervention from my side.
 
Her duties included editing photos she, and the team would capture during the tours, shooting and editing reels, creating graphics for social media posts and auditing our Instagram profile, amongst other tasks. I definitely look forward to collaborating with Lucie again some time in the future. 
 
Lucka je velmi flexibilní, umí plynule přecházet na různá témata, která klient aktuálně řeší. Začaly jsme tím, že jsme probraly možnosti Canvy a záhy jsme se dostaly k možnostem umělé inteligence, přes tvorbu webu až ke tvorbě a úpravě videí. Tato schůzka byla pro mě velmi přínosná a mám teď spoustu dalších možností, kterými se budu nadále zabývat. Moc děkuji a těším se na další spolupráci v budoucnu.
Ing. Monika Vašková
Terapeutka tradiční čínské medicíny
Už umím v Canva vše, co potřebuji! Dokonce ani nemám potřebu se na něco doptávat. Moc děkuji, za příjemný a hlavně velmi přínosný kurz! Hned druhý den jsem vytvořila pár příspěvků na sociální sítě a po nástrojích v Canva jsem sahala s překvapivou jistotou. Děkuji, že jste kurz přizpůsobila mým schopnostem a oceňuji, jak přirozeně jste se naladila na mé tempo schopnosti učit se.

Máte zájem o spolupráci?

Napište mi na info@lucietomasova.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře

Kontaktovat mě můžete také přes WhatsApp: +420 774 982 025.

Podívejte se, na kdy plánuji dovolenou.

Budu se těšit na vaši zprávu. 🙂