Portfolio - virtuální asistence

Vyzkoušejte si v mém portfoliu cestu zákazníka pro automatizované zaslání magnetu a automatizaci pro prodej digitálního produktu.

Magnet a jeho automatizace

Magnet (nebo-li produkt zdarma) je marketingový nástroj, který slouží k přilákání pozornosti a zájmu online uživatelů. Vyzkoušejte si cestu zákazníka vytvořenou pomocí WordPressu a MailerLitu sami na jednom z mých magnetů které si můžete stáhnout na odkazu níže:

Prodejní automatizace

Vyzkoušejte si na vlastní kůži prodejní automatizaci pro prodej digitálního produktu. Prodej je zajištěn pomocí formuláře od Simpleshopu umístěného ve WordPressu a navazuje na něj emailing od MailerLitu:

Šablony e-mailů pro vaše podnikání

Potřebujete navrhnout šablony pro vaš e-mailové kampaně v MailerLitu nebo Ecomailu? Domluvme se individuálně:

Potřebujete navrhnout šablony pro vaš e-mailové kampaně v MailerLitu nebo Ecomailu? Domluvme se individuálně:

Pokud existuje něco jako grafická či asistenční empatie, Lucka je její mistryní. Každému, s kým jsem spolupracoval před Luckou, jsem musel do nekonečna vysvětlovat, jak to má vypadat. Někdy mi připadalo, že by mě stálo méně času, kdybych si to udělal sám. S Luckou je to ale úplně jiná liga. Lucce řeknu jen k čemu to má sloužit, a ona to vymyslí a udělá lépe, než bych si sám dokázal představit. Po transformaci, kterou grafika prošla od doby, co spolupracuji s Luckou, vidím, že moje původní grafika vypadala jako když pejsek s kočičkou pekli dort, a to jsem si myslel, že na to mám cit... Nechat se Luckou zasvětit do světa grafiky a ušetřit si tak stovky hodin pokusů a omylů mi připadá jako nejlepší investice každého podnikatele, který chce růst v online světě.

Máte zájem o spolupráci?

Napište mi na info@lucietomasova.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře

Kontaktovat mě můžete také přes WhatsApp: +420 774 982 025.

Podívejte se, na kdy plánuji dovolenou.

Budu se těšit na vaši zprávu. 🙂