Testovací online workshop Canva

Víte, že dobře vypadající grafický obsah může udělat zázraky pro vaše podnikání, ale nevíte, jak na to? Ráda bych Vás pozvala na testovací online workshop Canva, na kterém bych si ráda vyzkoušela tuto formu výuky a zároveň technikálie spojené s živým vysíláním.

1. Zaregistrujete se pomocí formuláře níže. 

2. Potvrďte registraci, kterou vám zašlu do e-mailu.

3. Po potvrzení vám zašlu odkaz do FB skupiny, kde se bude workshop ve dnech středa 10. a čtvrtek 11. dubna 2024 od 19:00 konat.

1. Zaregistrujete se pomocí formuláře níže. 

2. Potvrďte registraci, kterou vám zašlu do e-mailu.

3. Po potvrzení vám zašlu odkaz do FB skupiny, kde se bude workshop ve dnech středa 10. března a čtvrtek 11. března 2024 od 19:00 konat.

Na co se můžete těšit?

🔴 Plánuji 2 živá vysílání ve dnech 10. a 11. dubna 2024 (středa a čtvrtek) od 19:00 v uzavřené  FB skupině.

👉 První den by byl spíše pro úplné začátečníky – vytvořili bychom společně Váš první návrh v Canvě. 

👉 Druhý den se společně podíváme i na zajímavé pokročilejší funkce, bude tedy přínosný jak pro začátečníky, tak i běžné uživatele Canvy, kteří už zkušenosti s tvorbou mají. (Je možné, že se obsah ještě pozmění podle toho, jaká skupinka lidí se mi sejde. Ráda bych ho naplánovala tak, aby si z něj skutečně všichni něco užitečného odnesli. 😊

Během vysílání bude také prostor pro dotazy. Z obou vysílání bude i záznam (pokud nebude technika stávkovat), takže pokud byste ho náhodou nestíhali, bude možnost podívat se na vysílání zpětně.

Workshop je zdarma. Ocením ale upřímnou zpětnou vazbu, podněty pro zlepšení, případně i referenci v případě, že se Vám vysílání bude líbit. 😊 

Pokud máte nějakou otázku, neváhejte se zeptat na info@lucietomasova.cz 💛

Děkuji a budu se těšit! 🌞

Máte zájem o spolupráci?

Napište mi na info@lucietomasova.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře

Kontaktovat mě můžete také přes WhatsApp: +420 774 982 025.

Budu se těšit na vaši zprávu. 🙂