☀ V červenci možnost tvorby obsahu v rámci ČR  – pro více informací mi napište ZDE.☀

Fotografie, video, UGC

V rámci mé nabídky se specializuji na tvorbu a úpravu fotografií, videí a UGC obsahu pro sociální sítě. Mé služby zahrnují jak fotografie a videa produktů a služeb, ale také postprodukční úpravy, které vaše vizuály výrazně oživí a přizpůsobí vašemu brandingu. Zaměřuji se na fotografování a natáčení na cestách, což mi umožňuje nabídnout unikátní a autentický obsah pro vaše sítě. Hodně času trávím zejména v Portugalsku, což mi dává jedinečnou příležitost zachytit kouzlo tohoto místa a nabídnout tak specifický obsah pro vaši značku z tohoto prostředí. 

Jsou mi blízké lokální značky a udržitelné značky a produkty s přírodním složením. Předchozí projekty zahrnují například spolupráci s Kayak Tours Malta, Maravilla Jewellery, Korki, An.ywhere a Lott Store.

 

 

Co pro vás mohu vytvořit?

MOHU PRO VÁS VYTVOŘIT FOTO/VIDEO PRODUKTU ČI SLUŽBY TYPU:

 

Podívejte se na můj ceník zde:

Proč investovat do focení v zahraničí a UGC obsahu?

Porovnejte níže sami, jak na vás působí fotografie před a po.

PŘED

PO

PŘED

PO

PŘED

PO

PŘED

PO

Podívejte se na mé kompletní portfolio:

Reference

Ráda bych Lucii poděkovala a vyjádřila maximální spokojenost s její prací! Pro můj eshop Korki.cz natáčela reels a nafotila produkty v Portugalsku. Její profesionální přístup a kreativní schopnosti výrazně přispěly ke zvýšení dosahu na firemním Instagramu. Ve tvoření obsahu měla volnou ruku. Videa byla kvalitně zpracovaná a vlastně i předčila mé očekávání. Spolupráce s Lucií byla nejen efektivní, ale také velmi příjemná 🙂. Můžu ji vřele doporučit každému, kdo hledá spolehlivého a talentovaného tvůrce obsahu. Lenka za korki.cz
S Luckou byla snadná a jasná domluva. Dostala volnou ruku a naprosto splnila naše očekávání na téma cestování+produkt. Fotky jsou naprosto originální a já se moc těším, až Lucka zase někam pojede, abychom mohly vymyslet další spolupráci.

Měl jsem to potěšení pracovat s Lucií Tomášovou během její první praktické stáže v oblasti sociálních sítí, které se zůčastnila v Kayak Tours Malta v létě 2022. Lucie během svých 3+ měsíců trvání stáže prokázala mimo jiné výjimečné dovednosti, kreativitu, spolehlivost a pořádnost. V této době expanze byla opravdu neocenitelným přínosem pro naši malou firmu. Poté, co jsem společnně probrali obecný směr, kterým chci své podnikání ubírat, prokázala Lucie důslednou schopnost navrhovat a rozvíjet své vlastní nápady, které dokázala rozvinout od koncepční až po realizační fázi s minimálními zásahy z mé strany.

Mezi její povinnosti patřilo mimo jiné úprava fotografií, které společně s mým týmem pořizovali během prohlídek, natáčení a úprava reels, vytváření grafiky pro příspěvky na sociálních sítích a audit našeho profilu na Instagramu. Rozhodně se těším na další spolupráci s Lucií někdy v budoucnu.

I have had the pleasure to work with Ms Lucie Tomasova during her first practical exercise as a Social Media intern at Kayak Tours Malta in Summer 2022. Lucie has demonstrated nothing short of exceptional skills, creativity, reliability, orderliness amongst others thorough her 3+ months' experience. She really was an invaluable asset during this time of expansion for our small business. After discussing with her the general direction that I want to take the business, Lucie showed a consistent ability to develop and suggest her own ideas that she was able to develop from conceptual, up to execution stages, with minimal intervention from my side.
 
Her duties included editing photos she, and the team would capture during the tours, shooting and editing reels, creating graphics for social media posts and auditing our Instagram profile, amongst other tasks. I definitely look forward to collaborating with Lucie again some time in the future. 
 

Máte zájem o spolupráci?

Napište mi na info@lucietomasova.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře

Kontaktovat mě můžete také přes WhatsApp: +420 774 982 025.

Podívejte se, na kdy plánuji dovolenou.

Budu se těšit na vaši zprávu. 🙂